KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508460
nr 1250 8460
Oidentifierad konstnär. Segelskuta. Signerad, daterad -26. Olja på pannå, 13x21,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:15:41
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr